Witamy

img

Neorol jest jedną z najmłodszych a zarazem najdynamiczniej rozwijających się polskich firm paszowych. Historia firmy sięga 1995r. Dziś NEOROL to dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Chrzanie niedaleko Jarocina oraz Kunowie koło Poznania.

 

 

Firma NEOROL powstała w roku 1995 na bazie magazynu zbożowego należącego do PZZ w Chrzanie i niewielkiego kapitału 3 osób fizycznych. Trzy rodziny w oparciu o swój kapitał, wiedzę i doświadczenie uruchomiły produkcję wysokiej jakości pasz w opakowaniach z charakterystycznym biało czerwonym znanym już dziś logo firmy Neorol.

Neorol sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku paszowym w Polsce. Zaczynaliśmy od sprzedaży 100 ton produktów miesięcznie. W celu zdobycia rynku i produkcji jak najlepszej jakości produktów zakład produkcyjny był sukcesywnie modernizowany oraz wyposażany w urządzenia, które umożliwiają uzyskanie lepszych produktów o wysokim poziomie konkurencyjności. Zainwestowano m.in. w komputerowy system dozowania składników do produkcji pasz, który umożliwia zachowanie stałej jakości i powtarzalności produktów. Zakupiono nowoczesny granulator wraz z wytwornicą pary, (urządzenie dokonuje obróbki barotermicznej paszy, co polepsza strawność paszy. Obecnie pasza jest dodatkowo zakwaszana, natłuszczana, granulowana, a także zabezpieczana przed pleśnieniem. 

Firma nieustannie dba o to, aby się rozwijać i zwiększać swój potencjał, by w jak najlepszym stopniu odpowiedzieć na coraz to większe potrzeby rynku. Wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom firma powiększyła swoje możliwości produkcyjne, uruchamiając produkcję w kolejnych zakładach produkcyjnych; najpierw w Szamotułach, a następnie w Kunowie k/Poznania. Obecnie łączna produkcja w zakładach produkcyjnych kształtuje się na poziomie 15 – 17 tys. ton miesięcznie, co stanowi ok. 6-7% rynku krajowego. Oba zakłady są w dalszym ciągu modernizowane. Docelowy potencjał produkcyjny wynosi ok. 20 tys. ton miesięcznie.

 Zaufanie klientów od początku istnienia firmy było i jest najwyższym priorytetem pracowników i kierownictwa Neorolu . Produkujemy całą gamę pasz pełnoporcjowych i uzupełniających. Wysoka jakość produktów, fachowa obsługa klientów, doradztwo w zakresie żywienia zwierząt oraz adekwatna do jakości cena doprowadziły do tego, że w szybkim czasie Neorol zdobył zaufanie hodowców i stal się marką rozpoznawalną nie tylko w Polsce ale i na rynkach międzynarodowych. Produkty firmy NEOROL cieszą się znaną i cenioną marką oraz pozwalają na zabezpieczenie hodowcy w asortyment pasz niezbędnych w całym cyklu żywieniowym zwierząt.